Svařovací práce - nabízíme provádění přivařování svorníků od průměru 2 - 22 mm. Nabídka této služby spočívá v příjezdu na určené pracoviště, přípravě svařovací soupravy a její optimalizace pro dané zadání, provedení svařovacích prací, a po ukončení prací odjezd.

Jsme schopni zajistit svařování jak hrotovým zážehem, tak zdvihovým zážehem s ochrannou atmosférou nebo keramickými kroužky.

Preferujeme dodávku námi dodávaných svorníků nebo dílů pro přivařování. Práce je možné provádět v jedné nebo více etapách, dle dohody. 

Pro projektanty i stavební firmy jsme připravili několik postřehů, které by mohli posloužit při plánování přivařování trnů skrz plechy na stavbě.

 Popis technologie a rady pro projektanty   

Servis strojů pro přivařování svorníků - zajišťujeme servis námi dodávaných svařovacích zařízení pro přivařování svorníků a svařovacích pistolí. Servis je možné, po doručení do naší provozovny, provést u nás, nebo v případě přání zákazníka i kdekoliv v České a Slovenské republice.

Poradenství - nabízíme tuto službu mimo jiné těm zákazníkům, kteří musí užívat tuto technologii a nejsou schopni z jakýchkoliv příčin dosáhnout kýženého výsledku pevnosti nebo vzhledu svaru. Samozřejmě rádi, bude- li to v našich silách, pomůžeme i majitelům svařovacích strojů jiných výrobců.

Přivařování svorníků se zabýváme již 25 let. 

Technologie hrotového zážehu / Technologie zdvihového zážehu / Kombinace materiálů ocel a nerez /

Kombinace materiálů hliník/hliník / Kombinace materiálů mosaz/mosaz / Pevnost svarů a značení /

Polohování / Předstřik vody se saponátem / Krátké zážehové špičky kondenzátorových svorníků /

Nastavování stroje a pistole / Obsluha stroje LBS 44 s pistolí PIM-1B

Svářečský dozor - v případě zájmu můžeme zabezpečit i svářečský dozor především pro přivařování svorníků. Rovněž můžeme nabídnout konzultaci nebo pomoc při kvalifikaci svařovacího procesu přivařování svorníků. 

Aktuality

Pátek

12

Pondělí

13

Automatické přivařování svorníků

Pátek

8

Přivařování skrz plechy Rehau Moravská Třebová

Zaujala Vás naše nabídka produktů? Neváhejte a navštivte náš nový eshop Přejít do eshopu