Svařovací práce - nabízíme provádění přivařování svorníků od průměru 2 - 22 mm. Nabídka této služby spočívá v příjezdu na určené pracoviště, přípravě svařovací soupravy a její optimalizace pro dané zadání, provedení svařovacích prací, a po ukončení prací odjezd.

Jsme schopni zajistit svařování jak hrotovým zážehem, tak zdvihovým zážehem s ochrannou atmosférou nebo keramickými kroužky.

Preferujeme dodávku námi dodávaných svorníků nebo dílů pro přivařování. Práce je možné provádět v jedné nebo více etapách, dle dohody. 

Pro projektanty i stavební firmy jsme připravili několik postřehů, které by mohli posloužit při plánování přivařování trnů skrz plechy na stavbě.

 Popis technologie a rady pro projektanty   

Servis strojů pro přivařování svorníků - zajišťujeme servis námi dodávaných svařovacích zařízení pro přivařování svorníků a svařovacích pistolí. Servis je možné, po doručení do naší provozovny, provést u nás, nebo v případě přání zákazníka i kdekoliv v České a Slovenské republice.

Poradenství - nabízíme tuto službu mimo jiné těm zákazníkům, kteří musí užívat tuto technologii a nejsou schopni z jakýchkoliv příčin dosáhnout kýženého výsledku pevnosti nebo vzhledu svaru. Samozřejmě rádi, bude- li to v našich silách, pomůžeme i majitelům svařovacích strojů jiných výrobců.

Přivařování svorníků se zabýváme již 25 let. 

Technologie hrotového zážehu / Technologie zdvihového zážehu / Kombinace materiálů ocel a nerez /

Kombinace materiálů hliník/hliník / Kombinace materiálů mosaz/mosaz / Pevnost svarů a značení /

Polohování / Předstřik vody se saponátem / Krátké zážehové špičky kondenzátorových svorníků /

Nastavování stroje a pistole / Obsluha stroje LBS 44 s pistolí PIM-1B

Svářečský dozor - v případě zájmu můžeme zabezpečit i svářečský dozor především pro přivařování svorníků. Rovněž můžeme nabídnout konzultaci nebo pomoc při kvalifikaci svařovacího procesu přivařování svorníků. 

Aktuality

Čtvrtek

22

Přivařování spřahovacích trnů

Pátek

12

Pondělí

13

Automatické přivařování svorníků

Zaujala Vás naše nabídka produktů? Neváhejte a navštivte náš nový eshop Přejít do eshopu