OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Minulý týden jsme zahájili svařovací sezónu 2021. V 9.KT jsme přivařovali trny SD 19 x 75 S235 skrz plech, strop administrativní části průmyslové
haly v Kozomíně a tento týden potom SD 19 x 150 S235 na díly konstrukce lávky Nymburk. Krátkou informaci a pár fotografií naleznete zde.

F.jpg

Nechali jsme ověřit mechanické vlastnosti spřahovacích trnů SD 22 x 300 S235. Zpráva s výsledky fotografie k dispozici. Provedené zkoušky byly iniciovány na základě přelisu nebo zbytku po válcování tyčí pro výrobu spřahovacích trnů a obavy ze snížení pevnosti materiálu trnů, a to i  přestože velikost přelisů byla pod normou definovaných odchylkách (ČSN EN ISO 13918). 

Výběr stroje a odpovídající svařovací pistole Stroje krátký popis možností výběru, svařovací stroje, svařovací pistole
Ruční automatizace Podavač svorníků VBZ, CNC svařovací stroje CNC a komponenty Komponenty automatizace
Svařovací práce- přivařování spřahovacích trnů Přivařování trnů, rady a doporučení pro projektanty a stavbu Most spřažení výztuže .
Rady a podpora pro přivařování svorníkůGrafy

Inovativní provedení svařovací pistole vychází z mini svařovací hlavy upravené na přivařování izolatérských trnů. Původně v kombinaci se svařovací pistolí PKM-1B, nyní jako plnohodnotná pistole do ztísněných prostor. Svařovací kabelace 10 m a integrovaný spínač, bez potřeby mačkat spoušť, posunuje možnosti nasazení při montáži izolací v špatně dostupných prostorách.

PIM-1K


 AKUMULÁTOROVÉ SVAŘOVACÍ STROJE, kompletní sortiment

Akumulátorové svařovací stroje pro standardní možnost použití, tzn. pro přivařování komponentů dle ČSN EN ISO 13918. Jedná se o tři zařízení
LBS accu 50 (pr. 2-M6), LBS accu 75 (pr. 2-M8) a LBS accu 90 (pr. 2-M8(M10)) s kapacitou kondenzátorových batérií 47.000, 66.000 a 88.000 µF.

Pro nasazení akumulátorových strojů ve stavebnictví je určeno svařovací zařízení ISOFIX accu (trny 2,7 izolatérské s krytkou komplet)
s kapacitou kondenzátorových batétií 132.000 μF.


Pro upevňování poměrových měřidel na topení potom je určeno zařízení DUOFIX. Toto umoňuje přivaření 2 ks svorníků M3 v rámci jednoho
pracovního kroku bez nutnosti uchytávat na topení zemnicí kabelaci. Rozteč svorníků je možné nastavit v rozsahu 19-63 mm.

Návody na svařovací zařízení a pistole 

Certifikáty, veletrhy, diskuse, komentáře a blog

Video kanál PROWELD

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.