Naše firma v rámci kompletních služeb nabízí také servis námi dodaných, příp. ze zahraničí dovezených, strojů stejné značky Bolte GmbH (taky značky BTH-Heberle, BTH-TECH) na území celé ČR a SR. Tento se snažíme zajišťovat do 48 hodin. 

Pro takováto zařízení a pistole držíme skladem kompletní sortiment náhradních dílů. Jedná se přitom nejen o mechanicky opotřebovatelné díly svařovacích pistolí a strojů, ale také elektronické díly a součásti, mikroprocesory, apod. 

Způsob provádění servisu je možné v zásadě rozdělit do svou kategorií.

První je servis zařízení, která jsou doručena na naši adresu. Opravy zařízení, kompletní kontrolu nebo kalibraci zařízení vykonáváme nejčastěji v pondělí a pátek. Pokud nejsou technici na výjezdu, pak i v ostatní dny. Pro tuto činnost máme vybavenou dílnu a taky sklad ND. Druhá potom servis přímo u zákazníka nebo na místě používání stroje. Pro tyto účely je vyhrazeno úterý až středa, akutní případy potom v ostatní pracovní dny. V podstatě jsme schopni také provést celou škálu operací a oprav, neboť ND máme připraveny ksykoliv s sebou. V případě, že nejsme schopni z jakýchkoliv příčin dokončit opravu a uvést zařízení do chodu, jsme připraveni doručit, podle naléhavosti spedicí nebo osobně, toto k výrobci. Samozřejmě je vždy naší prioritou toto uskutečnit v co možná nejkratším termínu, většinou pak do 24-48 hodin.

Zajišťujeme také servis námi dodávaných CNC svařovacích zařízení. U těchto jsme schopni provést mimo opravy svařovacích zařízení, svařovacích hlav a podavačů také opravu pojezdu, kontrolu, seřízení a nastavení přesnosti pojezdu CNC stroje jako i dalších funkcí stroje. Vzhledem k inteligentnímu systému řízení zajistíme i případnou korekci software stroje a výměnu PC v ovládacím panelu. 

Speciální formou nabízených služeb je potom kalibrace a validace zařízení. U kondenzátorových strojů takováto operace spočívá v kompletní kontrole, změření kapacity kondenzátorových baterií a kontrolu nastaveného pracovního napětí na kondenzátorech a její srovnání s hodnotou zobrazenou na dipleji. Pokud se tyto rozcházejí, pak nastavíme shodu. O transformátorových svařovacích strojů potom provedeme kontrolu a změříme svařovací proud, čas a případně, je- li to možné napětí na EO. Mimo to taky napětí v síti, ze které je stroj napájen. Pro tyto účely používáme měřicí kleště FLUKE 345 PQ, multimetr 3680, digitální měřič kapacity kondenzátorů 7001 M. 

Pokud se na základě provedených měření prokáže závada na jednom nebo více součástkách, pak tyto u námi dodaných strojů, vyměníme za bezvadné. V případě ostatních strojů, pak na základě našich zkušeností, doporučíme výměnu vadných ND, resp. zesílení jističů, přívodní kabelace apod. Závěrem takovýchto měření vystavujeme Protokol o měření.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting