OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Na začátku příštího roku, 2020, uvedeme do prodeje nově konstrukčně vylepšenou verzi námi dodávané svařovací pistole PHM-12 (rozsah 3-12 mm). Tato bude opatřena senzorem pro možnost měření zdvihu, ale předevšímm taky hloubku průvaru. Hlavním cílem této varianty svařovací pistole je lepší možnost vyhodnocování jednotlivýxh svarů.

Vzhledem k tomu, že PHM-12 nenabízí možnost nastavování zdvihu, který je konstantní, přichází výrobce, firma Bolte GmbH s novou verzí pistole s označení GD-12 ( rozsah 3-12 mm). Ta je vybavena možností nastavování zdvihu v rozsahu 0,1-2,5 mm, což pozitivně ovlivńuje nejen kvalitu, ale také vzhled svaru. Samozřejmě využívá některých prvků již prověřené verze pistole PHM-12, a to především vyrovnávání délkových tolerancí. Tato nová pistole bude vyráběna také s vyhodnocováním velikosti zdvihu, hloubky vnoření do tavné lázně, tedy hloubku průvaru, a také rychlost s jakou se svorník pohybuje směrem do tavné lázně.

Hodnoty, které vyhodnocovač změří, jsou potom zobrazeny na displeji svařovacího stroje. Vzhledem k principu vyhodnocování a možnosti zobrazování reálných hodnot, je pistole primárně určena pro stroje řady PRO-I a PRO-D, tedy zařízení která jsou vybavena mikroprocesorem.

Mimo již zmiňovanou svařovací pistoli GD-12 budou ještě k dispozici GD-12sc ( rozsah 3-12 mm), pro možnost přivařování režimem krátkého času nebo případně s ochrannou atmosférou. Tato prakticky zastupuje původní verzi PHM-10.

Pro větší průměrový rozsah a to až do průměru 15 mm bude k dispozici ještě varianta GD-15 ( rozsah 3-15 mm).

Katalogové listy pod proloženým popisem nových svařovacích pistolí.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.