Chcete snížit náklady při upevňování součástí na konstrukci?
Chcete zvýšit produktivitu a kvalitu práce?
Chcete předstihnout konkurenci?

Využijte námi nabízené technologie celoplošného přivařování závitových svorníků, spřahovacích trnu součástí v průměrech 2-25 mm. Výhody celoplošného přivařování svorníků a součástí: snížení nákladů při provádění zvýšení produktivity práce nenarušení podkladního materiálu vysoká kvalita svarových spojů moderní technologie.

Technologie hrotového zážehu (kondenzátorového výboje) (785, 786)

Slouží k přivařování závitových svorníků, svorníků bez závitu, plochých elektrokontaktů, izolatérských trnů, jakož i jiných součástí v materiálovém provedení ocel, nerez, mosaz a hliník. Tavná zóna je cca 0,1 mm, což umožňuje přivařování na plechy tloušťky 0,6-0,8 mm, aniž by došlo ke zbarvení nebo mechanickému poškození druhé strany plechu. Z této vlastnosti vyplývá využití v elektrotechnickém průmyslu a všude tam, kde se vyskytuje potřeba zachování dekorativního a nenarušeného vzhledu plechu.

Svařování kontaktní Jedná se o způsob přivařování hrotovým zážehem, kdy svorník je vtlačen do tavné lázně, aniž by došlo k jeho nadzdvihnutí. Svařovací čas je delší, cca 3 a více msec v návaznosti na kapacitě kondenzátorových baterií. 
Použití pro přivařování svorníků na složitější povrchy ( okuje, pískování,…) a speciálně na pozinkovaný plech.

 

Svařování se zdvihem Tato varianta využívá nadzdvihnutí svorníku do předem nastaveného zdvihu. Po dosažení horní úvrati vypne elektromagnet a svorník se vrací proti podkladnímu plechu, přičemž při kontaktu s ním nebo těsně před ním dojde k zažehnutí elektrického oblouku. Svařovací čas podle nastaveného zdvihu 1,5 msec až cca 2,5 msec. Použití pro přivařování na ocel, nerez a speciálně hliníkové svorníky na hliníkové plechy.

Technologie zdvihového zážehu (elektrického oblouku) (783,784)

Technologie zdvihového zážehu s režimem krátkého času  (784) Slouží pro přivařování svorníků se závitem, bez závitu, izolatérských trnů nebo i jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-6 (8) mm. Kombinace materiálů ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro tuto technologii se nepoužívá ani ochranné atmosféry, ani keramických kroužků a slouží pro přivařování na tenké plechy od cca 0,6 do 0,8 mm.

 

Technologie zdvihového zážehu s použitím ochranné atmosféry (783) Slouží pro přivařování svorníků se závitem, bez závitu a jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-12 mm. Materiálové kombinace ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro ochranu při svařování se používá ochranné atmosféry argonu nebo corgonu. Tato slouží jednak k formování výronu, jednak k vytlačení atmosféry z okolí svaru, která zapříčiňuje porezitu svaru a podkladního materiálu.

Technologie zdvihového zážehu s užitím ochranných keramických kroužků (783) Slouží k přivařování závitových svorníků, spřahovacích trnů, kotev a jiných součástí v průměrovém rozsahu 2-25 mm. Materiálové kombinace ocel, nerez a žáruvzdorná ocel. Pro ochranu při svařování se používá ochranných keramických kroužků. Tyto slouží, podobně jako ochranná atmosféra, k formování výronu a vytlačení atmosféry z okolí svaru. Tato technologie umožňuje rovněž přivařování speciálních tvarů, ocelových kuliček, „T" trnů a jiných. Užití v elektrotechnickém průmyslu, strojírenství, stavebnictví a navazujících odvětvích. Využijte námi nabízené technologie celoplošného přivařování závitových svorníků, spřahovacích trnu součástí v průměrech 2-25 mm.

            

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.