Svařovací práce - nabízíme provádění přivařování svorníků od průměru 2 - 22 mm. Nabídka této služby spočívá v příjezdu na určené pracoviště, přípravě svařovací soupravy a její optimalizace pro dané zadání, provedení svařovacích prací, a po ukončení prací odjezd.

Jsme schopni zajistit svařování jak hrotovým zážehem, tak zdvihovým zážehem s ochrannou atmosférou nebo keramickými kroužky.

Preferujeme dodávku námi dodávaných svorníků nebo dílů pro přivařování. Práce je možné provádět v jedné nebo více etapách, dle dohody. 

Pro projektanty i stavební firmy jsme připravili několik postřehů, které by mohli posloužit při plánování přivařování trnů skrz plechy na stavbě.

Popis technologie a rady pro projektanty   deska
Popis technologie a rady pro projektanty  skrz plechy

Servis strojů pro přivařování svorníků - zajišťujeme servis námi dodávaných svařovacích zařízení pro přivařování svorníků a svařovacích pistolí. Servis je možné, po doručení do naší provozovny, provést u nás, nebo v případě přání zákazníka i kdekoliv v České a Slovenské republice.

Poradenství - nabízíme tuto službu mimo jiné těm zákazníkům, kteří musí užívat tuto technologii a nejsou schopni z jakýchkoliv příčin dosáhnout kýženého výsledku pevnosti nebo vzhledu svaru. Samozřejmě rádi, bude- li to v našich silách, pomůžeme i majitelům svařovacích strojů jiných výrobců.

Přivařování svorníků se zabýváme již více než 25 let. 

Technologie hrotového zážehu / Technologie zdvihového zážehu / Kombinace materiálů ocel a nerez /
Kombinace materiálů hliník/hliník / Kombinace materiálů mosaz/mosaz /Pevnost svarů a značení /
Polohování / Přivařování hrotovým zážehem - zkoušky / Krátké zážehové špičky kondenzátorových svorníků /
Nastavování stroje a pistole Obsluha stroje LBS 44 s pistolí PIM-1B

Svářečský dozor - v případě zájmu můžeme zabezpečit i svářečský dozor především pro přivařování svorníků. Rovněž můžeme nabídnout konzultaci nebo pomoc při kvalifikaci svařovacího procesu přivařování svorníků. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.