Vzhledem k blížícímu se datu konání strojírenského veletrhu, v termínu 07.-11.10.2019, Vás chceme pozvat k návštěvě našeho stánku na MSV 2019 v Brně, který naleznete v pavilónu G2, stánek 016. Budeme prezentovat standardní strojovou nabídku naší firmy. Především inovativní akumulátorové svařovací stroje a ostatní vybavení pro přivařování svorníků. Mimo ruční zařízení chystáme, jako již tradičně, předvedení našeho automatického CNC svařovacího zařízení s rozměry pracovního stolu 400 x 400 mm.

MSV2019


Výběr stroje a odpovídající svařovací pistole Stroje krátký popis možností výběru, svařovací stroje, svařovací pistole
Ruční automatizace Podavač svorníků VBZ, CNC svařovací stroje CNC a komponenty Komponenty automatizace
Svařovací práce- přivařování spřahovacích trnů Přivařování trnů, rady a doporučení pro projektanty a stavbu Most spřažení výztuže .
Rady a podpora pro přivařování svorníkůGrafy


Inovativní provedení svařovací pistole vychází z mini svařovací hlavy upravené na přivařování izolatérských trnů. Původně v kombinaci se svařovací pistolí PKM-1B, nyní jako plnohodnotná pistole do ztísněných prostor. Svařovací kabelace 10 m a integrovaný spínač, bez potřeby mačkat spoušť, posunuje možnosti nasazení při montáži izolací v špatně dostupných prostorách.

PIM-1K


 AKUMULÁTOROVÉ SVAŘOVACÍ STROJE, kompletní sortiment

Akumulátorové svařovací stroje pro standardní možnost použití, tzn. pro přivařování komponentů dle ČSN EN ISO 13918. Jedná se o tři zařízení
LBS accu 50 (pr. 2-M6), LBS accu 75 (pr. 2-M8) a LBS accu 90 (pr. 2-M8(M10)) s kapacitou kondenzátorových batérií 47.000, 66.000 a 88.000 µF.

Pro nasazení akumulátorových strojů ve stavebnictví je určeno svařovací zařízení ISOFIX accu (trny 2,7 izolatérské s krytkou komplet) s kapacitou
s kapacitou kondenzátorových batétií 132.000 μF.


Pro upevňování poměrových měřidel na topení potom je určeno zařízení DUOFIX. Toto umoňuje přivaření 2 ks svarníků M3 v rámci jednoho
pracovního kroku bez nutnosti uchytávat na topení zemnicí kabelaci. Rozteč svorníků je možné nastavit v rozsahu 19-63 mm.

Návody na svařovací zařízení a pistole

Certifikáty, veletrhy

Video kanál PROWELD

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.